E-shop


Kontakt

BOVAS - Bohuslav Štaubert
Pávovská 35
58601 Jihlava
tel: + 420 723 079 051
info@bovas-nadrze.cz

IČ: 64526798
DIČ: CZ7509254346


Je také možné využít rychlý kontaktní formulář zde.


Jsme také na Facebooku:
O nás


Jsme česká firma zabývající se výrobou plastových nádrží, jímek a dalších

podobných produktů z kvalitního polypropylenu na vyspělé švýcarské svařovací technice Leister. Máme v této oblasti bohaté zkušenosti. Naše firma má zaškolené pracovníky s praxí a naše veškeré produkty splňují právovplatné náležitosti nad rámec zákonných povinností. K výrobě používáme pouze nejlepší a nejkvalitnější certifkovaný materiál německé společností Röchling Group a naše výrobky jsou opatřeny kvalitními  spojemi na automatickém svařovacím pravítku PW 3200 vyrobeném přední českou firmou Bušek s.r.o.

Náš sortiment postupně rozšiřujeme, eshop vylepšujeme. Protože si našich zákazníků vážíme, nabízíme dopravu k veškerým produktům zdarma

Na zakázku jsme schopni vyrobit i další produkty, které nemáme v nabídce eshopu, ale o které bude v budoucnu doplňován – jako například zahradní jezírka, poklopy na studny, skruže na studny a další. Neváhejte nás kontaktovat v případě zájmu o naší výrobu, případně s jakýmkoliv dotazem. Rádi vám odpovíme 

Kromě výroby provozujeme také Bovas Eshop, kde lze naše produkty přímo objednat. V naší nabídce naleznete plastové nádrže nejen na vodu (retenční nádrže) – samonosné, k obetonování a dvouplášťové, jímky a septiky – vše také v provedení samonosná, k obetonování a dvouplášťová. Vše na Bovas Eshopu nabízíme také v různých rozměrech,  tedy – kruhové i hranaté. Kromě těchto produktů je naše eshopová nabídka rozšířena i o další přislušenství a věci k plastovým nádržím, jímkám a septikům.

Naše stránky neustále vylepšujeme a rozšiřujeme o další potřebné informace pro naše zákazníky. Budete-li mít nějaký nápad, co by pro vás bylo v dané problematice zajímavé vědět a tudíž na těchto stránkách vhodné zveřejnit, budeme rádi, když se o tento poznatek s námi podělíte. 

Firma Bovas Nádrže sídlí ve městě Jihlava, proto je někdy možné setkat se také s názvem Bovas Jihlava. Pole působnosti však máme po celé ČR i na Slovensku, jsme schopni tedy dodávat naše zboží i daleko mimo místo, kde sídlíme.


Další naší aktivitou je také půjčovna vozíků, přívěsů a karavanů. Aktuálně se připravuje nová nabídka